Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Skaitymo akcija Spausdinti El.paštas
2016 m. birželio 29, Trečiadienis

Birželio 25 d. bibliotekoje buvo organizuojama akcija „Skaitome drauge su bobutėmis“. Kadangi lauke buvo labai karšta, tai skaitymas vyko patalpoje. Bobutėms skaitė pirmokė Simona Bareikytė su mama. Simona skaitė Maironio „Jūratė ir Kastytis“, Antano Pivoro pasaką „Dvi rožės“, deklamavo „Rudnosiuką“, taip pat dainavo kelias daineles. Simonos mama Šarūnė paskaitė Juzės Diskaitės – Lapėnienės pasaką „Paparčio žiedas“. Taip pat visos bobutės prisiminė, kaip jaunystės laikais pačios šventė Jonines, kaip kelios moterys pėsčiomis keliavo į Kavarską švęsti Joninių. Labai linksma buvo, tais laikais kaimuose gyveno daug žmonių, dauguma jauni. Po visų skaitymų bobutės liko tradicinių labdaros pietų.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Dapkūniškiuose - jubiliejinis renginys ir parodos atidarymas Spausdinti El.paštas
2016 m. birželio 21, Antradienis

Birželio 17 dienos popietę dapkūniškiečiai rinkosi į gražią šventę. Joje buvo minimas kraštietės literatės Stasės Kairytės – Čirbienės 60 – metų jubiliejus ir Vilniaus fotomenininko Butauto Barausko fotografijų parodos atidarymas. Stasė Čirbienė tai progai išleido eilėraščių rinktinę „Tėvo sode baltam...“ Pirmąją šventės dalį vedė bendruomenės narė Valentina Narušienė. Ji kartu su literate peržvelgė visą rinktinę, nes į ją sudėtos eilės iš visų anksčiau išleistų knygelių. Kraštietę sveikino bibliotekininkė, bendruomenės centras, jaunieji bibliotekos skaitytojai, taip pat klasės bei vaikystės draugai.

Antroji renginio dalis – Butauto Barausko portretų parodos „13 Dapkūniškių bobučių“ atidarymas. Tai vietinių dapkūniškiečių moterų portretai. Parodoje dalyvavo ir pats fotomenininkas su sūnumi Motiejumi, kuris dalyvavo fotografuojant mūsų bobutes, nes jo veikla irgi susijusi su menu. Fotografas papasakojo, kad tokia idėja kilo dapkūniškiečių rėmėjui Johannes ir jis ją įgyvendino. Balninkų kultūros vadybininkė pristatė kiekvieną bobutę, joms buvo įteiktos tokios pat įrėmintos nuotraukos.

Ilgai dar buvo bendrauta su kraštiete Stase Kairyte – Čirbiene, kuri daug išdovanojo savo naujai išleistų knygelių ir fotografu Butautu, apžiūrinėjama ir vertinama paroda.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Dapkūniškių bibliotekoje - vasara su knyga. Spausdinti El.paštas
2016 m. birželio 02, Ketvirtadienis

Gražią, šiltą, margaspalvę birželio 1-ąją, Dapkūniškių bibliotekos vaikučiai ir mamytės atidarė vasarą su knyga. Tai visą šalį apimantis projektas skirtas Bibliotekų metams. Tą dieną yra švenčiama ir Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vaikai spalvotomis kreidelėmis ant takelio piešė savo svajonių piešinius.

Pavėsyje ant pievelės, gražiai susėdę, vaikučiai ir mamytės garsiai skaitė knygeles. Pirmoji pradėjo pirmokė Simona Bareikytė, ji skaitė Prano Mašioto knygelę „Kiškis drąsuolis“, antra buvo Jovita Jasiulionytė ir skaitymus baigė pats mažiausias 4 – ių metukų Karolis Žiogas, padedamas mamytės Anastazijos. Mūsų šaunuolė Simona mums visiems pašoko, padainavo, eilėraštukų padeklamavo. Nors ne daug susirinko vaikučių, bet kieme aidėjo vaikų juokas. Ir viliamės, kad kitą kart, kai rinksimės į sekantį suėjimą, nes nuo birželio 1 d. bibliotekoje prasidėjo akcija „Keliaujanti knyga“, susirinks daugiau vaikučių, nes kaimas pasipildys anūkais iš miestų. Keliaujanti knyga Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis“ jau pradėjo keliauti, ji dabar pas pirmokę Simoną Bareikytę. Po dviejų savaičių rinksimės, skaitysime, kalbėsime, žaisime ir ta knygutė keliaus pas kitą vaiką.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Europos diena - Dapkūniškiuose Spausdinti El.paštas
2016 m. gegužės 11, Trečiadienis

Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Šių metų Europos dienos projektas daugiau skirtas ekologijai, aplinkos tvarkymui, bendravimui su bendruomene. Tai progai buvo organizuojama šeimų popietė „Sukurkime gėlių kampelį“. Gegužės 7 dieną prie bibliotekos rinkosi ir maži ir dideli. Nutarėme perdaryti jau esamą darželį, atvežėme žemių, iš Molėtų viešosios bibliotekos gavome gėlių daigų, taip pat gėlėmis parūpino ir Balninkų seniūnė, ir vietinės moterys. Pasodinus gėles, bibliotekininkė pakvietė lauke paragauti pačios spausto sūrio, vaikučius apdovanojo balionais ir knygelėmis, o suaugę gavo brošiūrų apie Europos sąjungą. Dapkūniškių bendruomenės  sukurtas jaukus ir gražus  gėlių darželis visą vasarą visus  malonins akis.

Gegužės  9 d. Dapkūniškių bibliotekoje vyko žinių apie ES patikrinimas – Europos egzaminas. Egzaminą laikė 10 dapkūniškiečių, geriausiai sekėsi Irenai ir Petrui Rinkevičiams, ir Martynui Ažubaliui. Jie teisingai atsakė į 9 klausimus. Sveikiname juos.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 17 - 24 išjungti 237
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
Mus naršo 2 vartotojai
   Pirmas arrow Naujienos