Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Dapkūniškiečiai - Molėtų rudens gėrybių mugėje. Spausdinti El.paštas
2016 m. rugsėjo 27, Antradienis

Rugsėjo 24 d. Molėtuose vyko tradicinė rudens gėrybių ir amatų mugė. Dapkūniškių moterys prekiavo naminiais sūriais, sviestu, varške, džiovintais obuoliukais ir obuolių sūriu. O  mišrus ansamblis "Milda" su skambiomis dainomis atstovavo Balninkų seniūniją.Dapkūniškių bendruomenė gavo rajono mero padėką už bendruomeniškumą, rėmėjų paiešką.

 

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Skaitymo akcija Spausdinti El.paštas
2016 m. birželio 29, Trečiadienis

Birželio 25 d. bibliotekoje buvo organizuojama akcija „Skaitome drauge su bobutėmis“. Kadangi lauke buvo labai karšta, tai skaitymas vyko patalpoje. Bobutėms skaitė pirmokė Simona Bareikytė su mama. Simona skaitė Maironio „Jūratė ir Kastytis“, Antano Pivoro pasaką „Dvi rožės“, deklamavo „Rudnosiuką“, taip pat dainavo kelias daineles. Simonos mama Šarūnė paskaitė Juzės Diskaitės – Lapėnienės pasaką „Paparčio žiedas“. Taip pat visos bobutės prisiminė, kaip jaunystės laikais pačios šventė Jonines, kaip kelios moterys pėsčiomis keliavo į Kavarską švęsti Joninių. Labai linksma buvo, tais laikais kaimuose gyveno daug žmonių, dauguma jauni. Po visų skaitymų bobutės liko tradicinių labdaros pietų.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Dapkūniškiuose - jubiliejinis renginys ir parodos atidarymas Spausdinti El.paštas
2016 m. birželio 21, Antradienis

Birželio 17 dienos popietę dapkūniškiečiai rinkosi į gražią šventę. Joje buvo minimas kraštietės literatės Stasės Kairytės – Čirbienės 60 – metų jubiliejus ir Vilniaus fotomenininko Butauto Barausko fotografijų parodos atidarymas. Stasė Čirbienė tai progai išleido eilėraščių rinktinę „Tėvo sode baltam...“ Pirmąją šventės dalį vedė bendruomenės narė Valentina Narušienė. Ji kartu su literate peržvelgė visą rinktinę, nes į ją sudėtos eilės iš visų anksčiau išleistų knygelių. Kraštietę sveikino bibliotekininkė, bendruomenės centras, jaunieji bibliotekos skaitytojai, taip pat klasės bei vaikystės draugai.

Antroji renginio dalis – Butauto Barausko portretų parodos „13 Dapkūniškių bobučių“ atidarymas. Tai vietinių dapkūniškiečių moterų portretai. Parodoje dalyvavo ir pats fotomenininkas su sūnumi Motiejumi, kuris dalyvavo fotografuojant mūsų bobutes, nes jo veikla irgi susijusi su menu. Fotografas papasakojo, kad tokia idėja kilo dapkūniškiečių rėmėjui Johannes ir jis ją įgyvendino. Balninkų kultūros vadybininkė pristatė kiekvieną bobutę, joms buvo įteiktos tokios pat įrėmintos nuotraukos.

Ilgai dar buvo bendrauta su kraštiete Stase Kairyte – Čirbiene, kuri daug išdovanojo savo naujai išleistų knygelių ir fotografu Butautu, apžiūrinėjama ir vertinama paroda.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Dapkūniškių bibliotekoje - vasara su knyga. Spausdinti El.paštas
2016 m. birželio 02, Ketvirtadienis

Gražią, šiltą, margaspalvę birželio 1-ąją, Dapkūniškių bibliotekos vaikučiai ir mamytės atidarė vasarą su knyga. Tai visą šalį apimantis projektas skirtas Bibliotekų metams. Tą dieną yra švenčiama ir Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vaikai spalvotomis kreidelėmis ant takelio piešė savo svajonių piešinius.

Pavėsyje ant pievelės, gražiai susėdę, vaikučiai ir mamytės garsiai skaitė knygeles. Pirmoji pradėjo pirmokė Simona Bareikytė, ji skaitė Prano Mašioto knygelę „Kiškis drąsuolis“, antra buvo Jovita Jasiulionytė ir skaitymus baigė pats mažiausias 4 – ių metukų Karolis Žiogas, padedamas mamytės Anastazijos. Mūsų šaunuolė Simona mums visiems pašoko, padainavo, eilėraštukų padeklamavo. Nors ne daug susirinko vaikučių, bet kieme aidėjo vaikų juokas. Ir viliamės, kad kitą kart, kai rinksimės į sekantį suėjimą, nes nuo birželio 1 d. bibliotekoje prasidėjo akcija „Keliaujanti knyga“, susirinks daugiau vaikučių, nes kaimas pasipildys anūkais iš miestų. Keliaujanti knyga Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis“ jau pradėjo keliauti, ji dabar pas pirmokę Simoną Bareikytę. Po dviejų savaičių rinksimės, skaitysime, kalbėsime, žaisime ir ta knygutė keliaus pas kitą vaiką.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 17 - 24 išjungti 238
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas arrow Naujienos