Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Dapkūniškių bibliotekoje - Vaikų Velykėlės. Spausdinti El.paštas
2016 m. balandžio 05, Antradienis

Balandžio 2 d. Dapkūniškių bibliotekoje vyko popietė „Vaikų Velykėlės su knyga“. Tai Naisių vasaros tradicinis konkursas ir vyksta ne pirmus metus. Susirinko mamytės, močiutės, vaikai. Bibliotekininkė visiems priminė ir papasakojo apie tą pačią dieną minimą tarptautinę vaikų knygos dieną. Ta proga vaikai gavo dovanėlių po knygutę. Toliau marginome ir pildėme Didįjį Margutį, dekupažavome kiaušinius, minėme mįsles, žaidėme velykinius žaidimus, ridenome margučius ir, žinoma, valgėme juos. Visi susirinkusieji gavo dovanų specialiai konkursui išleistus CD „Garny, garny, pasuk ratą!“, laikraštuką „Naisių žemė“ ir smagiai praleido Atvelykio šventę.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
"Misija Sibiras 2015" dalyviai Dapkūniškiuose. Spausdinti El.paštas
2016 m. kovo 16, Trečiadienis

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Dapkūniškių bibliotekoje lankėsi ekspedicijos „Misija Sibiras 2015“ dalyviai. Tai Vaidas Ažubalis, Donatas Barsys ir Justas Gulbinas. Jie vyko į Tomsko sritį, vakarų Sibire. Pirmą kartą į projektą įsitraukė jauni žmonės iš Estijos ir Latvijos. Šešiolikos asmenų komanda keliavo 14 dienų, nuėjo apie 100 kilometrų pėsčiomis, ekstremaliomis sąlygomis, aplankė devynias tremtinių kapavietes, šešias iš jų sutvarkė, pastatė aštuonis kryžius bei vieną memorialą iš trijų kryžių, aplankė tris apleistus miestelius, kur trėmimo metu gyveno lietuviai. Taip pat ekspedicijos dalyviai aplankė ten vis dar tebegyvenančius lietuvius. Iš viso jie įveikė 12000 kilometrų.

Kovo 11-ąją vėlai vakare per LRT kanalą turėjo būti  pristatytas filmas „Misija Sibiras`15:keturiolika nežinomybės dienų arba kaip mes gėrėme kavą su bobute“. Filmo režisierė Julija Ciurupa, operatorius Vaidas Ažubalis.  Jis mums pristatė šio filmo premjerą. Mes, dapkūniškiečiai, buvome vieni iš pirmųjų mačiusių šį dokumentinį filmą ir tariame didelį jam ačiū.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 
 
Kovo 11-osios renginys Dapkūniškiuose. Spausdinti El.paštas
2016 m. kovo 14, Pirmadienis

Kovo 10 d. Dapkūniškių bibliotekoje vyko gražus renginys „Atgimusios Lietuvos šventė“. Labai džiugu buvo matyti, tiek daug susirinkusių, ne tik dapkūniškiečių, bet ir svečių. Dalyvavo kraštiečiai – literatės Stasė Kairytė – Čirbienė ir Alfa Jasiulionytė – Tijūnonienė, rankdarbių kūrėja Alfa Gilytė – Burneikienė. Į šventę atvyko viena iš mūsų rėmėjų – globėjų, tai Dalia Rakutis su fotografu Butautu Barausku.

Šventę pradėjo Balninkų pagrindinės mokyklos moksleiviai, kurie dainavo, šoko, bolninkiškai kalbėjo, minė mįsles. Programą paruošė lietuvių ir muzikos mokytojos. Šventės metu kalbėjo mokyklos direktorė Vilija Budrionienė, seniūnė Virginija Pusvaškienė, kuri visus pasveikino ir įteikė Lietuvos vėliavėles. Taip pat seniūnė įteikė mūsų rėmėjai Mero kalėdinį gerumo sparną, o mūsų labdaros pietų dalyvės atsidėkojo gražia gėlių puokšte.

Antroji renginio dalis buvo skirta knygų „Prie Piršeno ir Alaušų. Balninkai.“ pristatymui. Dalyvavo knygų sudarytojai Julius Aukštaitis, Ritonė Šalkauskienė ir Stasys Maslauskas. Kiekvienas pasidalijo, kaip ir kam kilo mintis pradėti rašyti apie Balninkų kraštą, kas paskatino, kaip sekėsi rinkti medžiagą. Apie Dapkūniškių žmones, savo gimtinę įamžino iš čia kilusi Ritonė Šalkauskienė. Kraštietis Stasys Maslauskas rūpinosi knygų leidyba.

Prie arbatos puodelio dar ilgai ir šiltai bendravo visi susirinkę kraštiečiai.

Alfa Burneikienė atvykdama į šventę atsivežė savo kurtų papuošalų ir jie mus džiugins dar dvi savaites. Tad kviečiame užsukti į biblioteką ir aplankyti parodėlę.

Dar noriu pasidžiaugti, kad pakalbinus kraštiečius tapti bibliotekos globėjais, jais pasisiūlė būti Stasys Maslauskas ir Stasė Kairytė – Čirbienė.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Seimo narys V. Stundys - Dapkūniškiuose. Spausdinti El.paštas
2016 m. kovo 01, Antradienis

Kovo 01 d. Dapkūniškių bendruomenės centre vyko seimo nario Valentino Stundžio susitikimas su gyventojais. Taip pat dalyvavo jo padėjėja Natalija Ališauskienė ir Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 25 - 32 išjungti 238
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas arrow Naujienos