Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Dapkūniškiuose - naujos įkurtuvės Spausdinti El.paštas
2015 m. liepos 03, Penktadienis

Šiemet bendruomenės namuose vėl vyko remontas.  Birželio mėnesį  buvo vykdomas didžiosios salės kapitalinis remontas. Apšiltintos sienos ir lubos, išdažyta, perdaryta visa elektros instaliacija. Už visa tai labai dėkojame mūsų naujai atrastiems rėmėjams, Daliai Rakutis ir Johannes van Rooij. Jie mielai sutiko paremti mūsų idėją – atnaujinti likusią salę. Remontą padėjo suorganizuoti Anykščių Bikuva. Darbus  vykdė statybininkai –anykštėnai. Darbas atliktas labai greitai ir gražiai. Tuo įsitikino ir p. Dalia ir Johannes, atvykę pas mus pažiūrėti, kaip atrodo naujai suremontuotos patalpos. Ir jie liko patenkinti atliktu remontu.

Džiaugiamės ir mes, visi dapkūniškiečiai, dar vienomis įkurtuvėmis. Bus miela ir smagu rinktis į naujas patalpas įvairiomis progomis.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Bibliotekininkė - sąskrydyje. Spausdinti El.paštas
2015 m. birželio 15, Pirmadienis

Birželio 13-14 d. bibliotekininkė dalyvavo Šiaurės Rytų Lietuvos regiono bibliotekininkų VII kultūros ir sporto sąskrydyje, kuris vuko Zarasų miesto Didžiojoje saloje.

Dalyvavo 8 komandos. Suvedus komandų linksmųjų sportinių varžytuvių rezultatus,pirmoji vieta ir pereinamoji sąskrydžio vėliava perduota Panevėžio rajono viešosios bibliotekos komandai.

Akimirkos iš sąskrydžio.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Dapkūniškiuose - žolininkas Marius. Spausdinti El.paštas
2015 m. gegužės 17, Sekmadienis

Gegužės 8 d. Dapkūniškių bibliotekoje vyko popietė „Europos pilietis – sveikas žmogus“, skirta Europos dienai. Utenos sveikatos biuras mūsų prašymu suorganizavo susitikimą su žolininku Mariumi. Kaip jis pats prisistato, „esu Marius Lasinskas, vaistininkas – žolininkas, „Žolinčių akademijos“ lektorius. Auginu, renku vaistažoles, gaminu jų mišinius, konsultuoju, skaitau paskaitas, vedu praktinius užsiėmimus. Tai, ką išmokstu, dalinuosi su Jumis. Vaistažolės, kaip ir sveika mityba bei kita – tai tik pagalba žmogui, kuris supranta, kad pirmiausiai atsakomybę už savo sveikatos būklę turi prisiimti pats.“

 Žolininkas  papasakojo apie vaistažolių įvairovę, jų naudą, ypač plačiai išdėstė apie visiems gerai žinomą kiaulpienę, kuri yra pripažinta geriausia vaistažole. Ji yra naudojama visa, pradedant anksti pavasarį lapeliais, dabar – žiedai, o rudenį yra iškasamos šaknys ir sudžiovinamos. Iš jų yra gaminama ir kava, prieš tai paskrudinus ir sumalus. Kadangi popietės tema - sveikas žmogus, tai sugalvojome ir pagaminti sveiko kaimiško maisto: mišrainių, įvairių sumuštinukų, sūrių. Žolininkas užplikė savų vaistažolių arbatos, beje reikėjo atspėti iš kokių žolelių pagaminta arbata. Greitai prabėgo dvi valandos, daug ką sužinojome apie gamtą, vaistažoles, sveiką mitybą, žolininkas Marius atsakė į mūsų užduotus klausimus. Dar jis trumpai papasakojo apie mineralus, akmenis, tai nauja žolininko sritis.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Popietė ir tradiciniai labdaros pietūs. Spausdinti El.paštas
2015 m. gegužės 05, Antradienis

Balandžio 23-29 dienomis visose šalies bibliotekose vyksta jubiliejinė 15-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šių metų tema – „Biblioteka: informacija ir žinios – kiekvienam". Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į bibliotekų vaidmenį mažinant informacinę atskirtį ir ugdant informacinio raštingumo gebėjimus.

Balandžio 24 d. Dapkūniškių bibliotekoje vyko popietė, skirta šiai savaitei. Joje dalyvavo Molėtų rajono Alantos krašto literatės Birutė Datenytė – Šiukštienė ir Danutė Bidlauskaitė – Rakauskienė. Į renginį atvyko mūsų rėmėjai iš Olandijos p. Johannes ir Dalia su mama ir taip pat Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė. Poetė Birutė trumpai papasakojo apie save, savo išleistas 5 poezijos knygeles, skaitė eiles. Jos eilėraščius deklamavo ir komentavo Valė Narušienė ir Laimutė Skobienė. Danutės Rakauskienės sukurtas lobis yra mažesnis, tik 3 poezijos knygutės,bet dar viskas priešaky ir išleis tikrai dar ne vieną knygą. Ji skaitė eiles iš savų ir rinktinių knygelių. Prie skaitymo prisidėjo ir mūsų svečiai, skaitė Dalios Mama p. Aldona, olandiškai padeklamavo ir mūsų rėmėjas p. Johannes. Baigiantis popietei prie kavos puodelio skambėjo ne tik eilės, bet ir liaudies dainos.

Po vienos popietės dalies prasidėjo antra - tradiciniai labdaros pietūs. Jose buvo pasveikinta dalyvė gimtuvininkė Marytė Karalienė. Su praėjusiais gimtadieniais labdaros pietų "bobutės" pasveikino Vidą Gervinskienę ir Mariją Ažubalienę.

Sample Image

 

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 49 - 56 išjungti 238
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas arrow Naujienos