Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Užgavėnės Dapkūniškiuose Spausdinti El.paštas
2015 m. vasario 18, Trečiadienis

Vasario 17 d. popietę būrelis dapkūniškiečių rinkosi varyti žiemos. Sudeginus Morę, visi suėjo ragauti gardžių blynų su aguonom, bananais, mėsa. Taip pat valgėme Irenos Rinkevičienės iškeptą kūgelį, o kaip užgevėnės be lašinių ir šaltienos.

Vasario 15 d. mūsų viena moterų ansamblio "Milda" narė Angelė Milinskienė  šventė garbingą jubiliejų. Ta proga mes ją pasveikinome, sugiedojome ilgiausių metų.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Susitikimas su seimo nariu Spausdinti El.paštas
2015 m. vasario 12, Ketvirtadienis

Vasario 11 d. seimo narys Valentinas Stundys susitiko su Dapkūniškių kaimo gyventojais. Susitikime kartu su juo dalyvavo Molėtų politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas, Balninkų seniūnė. Seimo narys pristatė naujiausias žinias, atsakė į gyventojų pateiktus klausimus.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Eiliniai labdaros pietūs Spausdinti El.paštas
2015 m. sausio 26, Pirmadienis

Penktadienį Dapkūniškių bendruomenės namuose tradiciškai buvo rengiama rėmejų akcija - labdaros pietūs. Susirinko 13 vienišų, senyvo amžiaus moterų. Kas negalėjo ateiti, buvo atvežti. Iš pradžių prie pietų stalo buvo pasveikinta sausio mėnesį šventusi gimimo dieną Zuzana Staškevičienė. Toliau moterys bendravo, prisiminė ir uždainavo senas primirštas dainas, dalijosi įvairiais įspūdžiais, naujienomis. Ilgai pasėdėjusios, su maisto paketais išsiskirstė į namus iki kito mėnesio.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Sample Image

Sample Image

 

 

 
Advento popietė Spausdinti El.paštas
2014 m. gruodžio 27, Šeštadienis

Metams baigiantis, Dapkūniškių bendruomenės centras sukvietė visus į advento popietę „Gerumu sušildyk“. Taip pat joje dalyvavo ir tie vieniši gyventojai, kurie valgo labdaros pietus. Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo Balninkų parapijos klebonas Virgilijus Pabrinkis. Šventėje dalyvavo kraštietė poetė Stasė Kairytė - Čirbienė ir Ukmergės rajono Vidiškių kultūros centro etnografinis ansamblis „Ulyčia“, vadovė Stasytė Navickienė.Šio kolektyvo dalyviai suteikė galimybę dapkūniškiečiams paklausyti adventinių dainų, romansų, išgirsti šmaikščių pasakojimų bei prisiminti adventinių būrimų ir ateities spėjimo būdų.

Po gražaus vidiškiečių pasirodymo, visi susirinko prie adventinių patiekalų stalo. Klebonui palaiminus suneštinį vaišių stalą, visi sukalbėjo maldelę ir pasidalino plotkelės gabalėliu. Toliau vaišinosi įvairiais adventiniais patiekalais. Buvo  tradicinių silkių, žuvies, mišrainių, kučiūkų, kisieliaus ir daug daug kito maisto. Šventėje taip pat dalyvavo Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė, ji linkėjo visiems susirinkusiems gražių Šv. Kalėdų, geros sveikatos, ramybės. Greitai prabėgo popietė. Pasivaišinę, pabendravę visi skirstėsi namo, nusiteikę ramybei, geriems darbams.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 57 - 64 išjungti 237
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
Mus naršo 2 vartotojai
   Pirmas arrow Naujienos