Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Labdaros pietūs ir susitikimas su kandidatais į Molėtų tarybą Spausdinti El.paštas
2015 m. vasario 25, Trečiadienis

Lapkričio 24 d. jau 8 kartą buvo organizuojami labdaros pietūs. Juose dalyvavo 12 mūsų taip vadinamų "bobučių". Skaniai pavalgiusios, pabendravusios, liko laukti, kai 13 val. turėjo atvykti mūsų kandidatai į rajono tarybą. Atvažiavo rajono tarybos administratorius Vaclovas Seniūnas, Molėtų poliklinikos direktorė Eglė Bareikienė ir Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė. Susirinko nemažai dapkūniškiečių, todėl buvo užduota įvairių klausimų, į kuriuos mūsų svečiai stengėsi atsakyti.Buvo paliestos kelių būklės,  šernų knisimo, medicinos ir kitos problemos.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Užgavėnės Dapkūniškiuose Spausdinti El.paštas
2015 m. vasario 18, Trečiadienis

Vasario 17 d. popietę būrelis dapkūniškiečių rinkosi varyti žiemos. Sudeginus Morę, visi suėjo ragauti gardžių blynų su aguonom, bananais, mėsa. Taip pat valgėme Irenos Rinkevičienės iškeptą kūgelį, o kaip užgevėnės be lašinių ir šaltienos.

Vasario 15 d. mūsų viena moterų ansamblio "Milda" narė Angelė Milinskienė  šventė garbingą jubiliejų. Ta proga mes ją pasveikinome, sugiedojome ilgiausių metų.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Susitikimas su seimo nariu Spausdinti El.paštas
2015 m. vasario 12, Ketvirtadienis

Vasario 11 d. seimo narys Valentinas Stundys susitiko su Dapkūniškių kaimo gyventojais. Susitikime kartu su juo dalyvavo Molėtų politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas, Balninkų seniūnė. Seimo narys pristatė naujiausias žinias, atsakė į gyventojų pateiktus klausimus.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Eiliniai labdaros pietūs Spausdinti El.paštas
2015 m. sausio 26, Pirmadienis

Penktadienį Dapkūniškių bendruomenės namuose tradiciškai buvo rengiama rėmejų akcija - labdaros pietūs. Susirinko 13 vienišų, senyvo amžiaus moterų. Kas negalėjo ateiti, buvo atvežti. Iš pradžių prie pietų stalo buvo pasveikinta sausio mėnesį šventusi gimimo dieną Zuzana Staškevičienė. Toliau moterys bendravo, prisiminė ir uždainavo senas primirštas dainas, dalijosi įvairiais įspūdžiais, naujienomis. Ilgai pasėdėjusios, su maisto paketais išsiskirstė į namus iki kito mėnesio.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Sample Image

Sample Image

 

 

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 57 - 64 išjungti 238
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas arrow Naujienos