Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Smagios naujovės Dapkūniškių bendruomenės namuose Spausdinti El.paštas
2014 m. birželio 10, Antradienis

Apie 15 metų tęsiasi mūsų kaimo bei Olandijoje Horsto miesto draugystė. Per tiek metų mūsų kaime apsilankė nemažas būrys draugų, p. Mildos Čemeškaites Peeterson draugų, kolegų. Nuo praėjusio rudens dar prasiplėtė pažįstamų ratas. Dabartiniu metu mūsų kaime dažnai lankosi ir dosniai remia bendruomenės namų remontą olandų šeima p.Dalia Rakutisir Johannes van Rooijs.

Pirmą kartą šie žmonės Dapkūniškių km. apsilankė rugsėjo mėn., visi kartu apžiūrėję kaimo bendruomenės namų patalpas ,išsiaiškinome ko mums labiausiai trūksta... O trūko mūsų namams jaukumo, šilumos. Tad ir buvo nutarta, suremontuoti abi sales, sudėti gražias grindis,nudažyti sienas,lubas, pastatyti apšildymui krosneles. Visa tai buvo įvardyta pirmuoju etapu. Su jų pagalba buvo sutarta su statybininkais bei “Bikuvos“ prekybos centru, dėl medžiagų tiekimo. Taip iki pavasario buvo sutvarkytos šios patalpos. Dar nupirktas gražus minkštų baldų komplektas, gražios užuolaidos. Dvi salės tapo neatpažįstamai gražesnės, mielesnės ir šiltesnės.

Po atlikto remonto mūsų rėmėjai apsilankę bendruomenės namuose liko ptenkinti statybininkų darbu, pagražėjusiomis patalpomis.

Tuo tarpu buvo sutarta ir dėl antrojo darbų etapo. Šiuo etapu nutarėme iš pagrindų sutvarkyti virtuvės ptalpas. Kaip žinia, jos nebuvo remontuotos nuo darželio pastatymo. Vėl partneriais buvo pasirinktas ,,Bikuvos“parduotuvė. Greitu laiku užvirė darbai. Per gerą mėnesį virtuvė atnaujinta nuo grindų iki lubų. Pakeistos sienų bei grindų plytelės, išdažyta. Nupirkta ir sumontuota nauja virtuvinė įranga, pagaminti baldai. Vėl viskas pasikeitė kardinaliai.

Birželio pradžioje vėl Dapkūniškiuose apsilankė p. Dalia bei Johannes. Apžiūrėję patalpas, rėmėjai liko patenkinti rezultatu.

Mes, bendruomenės aktyvas, nuoširdžiai padėkojome jiems už suteiktą svarią finansinę pagalbą. Prie vaišių stalo įteikėme svečiams padėką, suvenyrų, primenančių Dapkūniškių bendruomenės namus. Ir mūsų nuostabai, bendradarbiavimas nenutrūko. Vėl gavome viliojančių pasiūlymų, dabar konkrečiau paliesiančių kaimo gyventojus. Kol kas apie šį pasiūlymą nepasakosime, nes dar vyksta aptarimai, derinimai. Geromis naujienomis pasidalinsime vėliau, kai tai įvyks.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Sample Image

 
Olandų viešnagė Spausdinti El.paštas
2014 m. birželio 09, Pirmadienis

Birželio 02 -05 d. Dapkūniškius lankė būrys draugų iš Olandijos. Tai mūsų nuolatiniai svečiai - Milda, Marianne, Arlette ir Bertas. Pernai buvo oficialus fondo uždarymas, bet jie mielai mus lanko, vaikšto mūsų kaimo takais, bendrauja su gyventojais. Šiemet mums padovanojo gražų lauko suoliuką, kuris visada primins mūsų draugus.

Vyko popietė - susitikimas su kaimo žmonėmis. Parepetavus su olandais, buvo parodyta bendra dainų, eilių ir muzikos kūrinių programa. Marianne atliko kūrinius su fleita, Arlette skaitė Maironio ir Salomėjos Nėries eiles, moterų ansamblis "Milda" su draugais atliko lietuvių ir olandų dainas.

Su ta pačia programa visi važiavo į Alantos senelių namus. Ten buvome maloniai ir šiltai sutikti.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Alantos senelių namuose.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Europos diena Spausdinti El.paštas
2014 m. gegužės 09, Penktadienis

Gegužės 9 d. Dapkūniškių bibliotekoje buvo paminėta Europos diena. Šioje popietėje dalyvavo mūsų visada laukiamas svečias iš Olandijos Bert Meesters ir Daiva iš Anykščių. Iš pradžių su jais buvo aptarti klausimai dėl birželio mėnesį olandų viešnagės Dapkūniškiuose. Toliau vyko diskusija, kaip gyvena, dirba iš Dapkūniškių krašto išvykę emigrantai, kaip jaučiasi čia likę jų artimieji, draugai. Išvada viena, jų dauguma ilgisi savų, savo šalies, bet kol Lietuvoje bus taip, kaip dabar yra, jie nesiruošia čia grįžti. Bibliotekininkė visiems susirinkusiems padalino knygučių apie Europos Sąjungą, pavaišino kava, saldainiais. O tradiciškai pasimeldę "Majavą", visi su mėlynais ir geltonais balionais išėjo į lauką. Sugalvoję svajones, juos paleido į dangų, kad jie nuskristų pas savuosius.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Motinos diena Spausdinti El.paštas
2014 m. gegužės 06, Antradienis

Gegužės 1 -ąją dapkūniškiečiai minėjo Motinos dieną. Popietė prasidėjo moterų ansamblio "Milda" koncertine programa: skambėjo eilės ir dainos apie brangiausią žmogų - Mamą.

Jau ne pirmus metus visą gegužės mėnesį Dapkūniškių moterys meldžiasi Švč. Mergelės Marijos garbei. Prie Altorėlio su Marijos paveikslu giedamos šventos giesmės, meldžiamasi.

Po koncerto ir Majavos, buvo aukojamos Šv. Mišios už gyvas, linkint sveikatos ir mirusias Mamas. Mišias laikė Balninkų parapijos klebonas Virginijus Pabrinkis.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 73 - 80 išjungti 238
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas arrow Naujienos