Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Olandų viešnagė Spausdinti El.paštas
2014 m. birželio 09, Pirmadienis

Birželio 02 -05 d. Dapkūniškius lankė būrys draugų iš Olandijos. Tai mūsų nuolatiniai svečiai - Milda, Marianne, Arlette ir Bertas. Pernai buvo oficialus fondo uždarymas, bet jie mielai mus lanko, vaikšto mūsų kaimo takais, bendrauja su gyventojais. Šiemet mums padovanojo gražų lauko suoliuką, kuris visada primins mūsų draugus.

Vyko popietė - susitikimas su kaimo žmonėmis. Parepetavus su olandais, buvo parodyta bendra dainų, eilių ir muzikos kūrinių programa. Marianne atliko kūrinius su fleita, Arlette skaitė Maironio ir Salomėjos Nėries eiles, moterų ansamblis "Milda" su draugais atliko lietuvių ir olandų dainas.

Su ta pačia programa visi važiavo į Alantos senelių namus. Ten buvome maloniai ir šiltai sutikti.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Alantos senelių namuose.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Europos diena Spausdinti El.paštas
2014 m. gegužės 09, Penktadienis

Gegužės 9 d. Dapkūniškių bibliotekoje buvo paminėta Europos diena. Šioje popietėje dalyvavo mūsų visada laukiamas svečias iš Olandijos Bert Meesters ir Daiva iš Anykščių. Iš pradžių su jais buvo aptarti klausimai dėl birželio mėnesį olandų viešnagės Dapkūniškiuose. Toliau vyko diskusija, kaip gyvena, dirba iš Dapkūniškių krašto išvykę emigrantai, kaip jaučiasi čia likę jų artimieji, draugai. Išvada viena, jų dauguma ilgisi savų, savo šalies, bet kol Lietuvoje bus taip, kaip dabar yra, jie nesiruošia čia grįžti. Bibliotekininkė visiems susirinkusiems padalino knygučių apie Europos Sąjungą, pavaišino kava, saldainiais. O tradiciškai pasimeldę "Majavą", visi su mėlynais ir geltonais balionais išėjo į lauką. Sugalvoję svajones, juos paleido į dangų, kad jie nuskristų pas savuosius.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Motinos diena Spausdinti El.paštas
2014 m. gegužės 06, Antradienis

Gegužės 1 -ąją dapkūniškiečiai minėjo Motinos dieną. Popietė prasidėjo moterų ansamblio "Milda" koncertine programa: skambėjo eilės ir dainos apie brangiausią žmogų - Mamą.

Jau ne pirmus metus visą gegužės mėnesį Dapkūniškių moterys meldžiasi Švč. Mergelės Marijos garbei. Prie Altorėlio su Marijos paveikslu giedamos šventos giesmės, meldžiamasi.

Po koncerto ir Majavos, buvo aukojamos Šv. Mišios už gyvas, linkint sveikatos ir mirusias Mamas. Mišias laikė Balninkų parapijos klebonas Virginijus Pabrinkis.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 

 
Vaikų velykėlės - šventė mažam ir dideliam! Spausdinti El.paštas
2014 m. balandžio 28, Pirmadienis

Balandžio 27 d. Dapkūniškių bibliotekoje buvo organizuojama jau tradicija tapusia Atvelykio šventė. Tai „Naisių vasaros“ konkursas, puoselėjantis  gilias lietuviškas tradicijas, bendrumo jungiantis šeimas.

Skaisčiai šviečiant saulei, dapkūniškiečiai rinkosi į popietę. Kad Atvelykio šventė būtų smagesnė, bibliotekininkė pakvietė į svečius Velykų bobutę (V. Gervinskienė), kuri labiau paįvairino šį renginį.

Iš pradžių visi susirinkusieji margino didįjį kiaušinį: kas piešė ant jo, kas klijavo jau numargintus kiaušinius tol, kol užpildė visą didžiulį Margutį. Toliau minė mįslęs apie Velykas, vaizdavo perskaitytą patarlę, margino kiaušinius.

Po to, Velykų bobutė visus pakvietė į lauką ridenti kiaušinių. Paridenę, žaidėme žaidimus. Ypač patiko žaidimai su kiaušiniais, reikėjo stoti poromis ir vienas kitam mesti kiaušinį ir būtinai pagauti, nesudaužyti. Kitas žaidimas – visi sustoja rateliu, paslepia pas ką nors kiaušinį, kitam užriša akis ir jis turi surasti paslėptą kiaušinį. Po žaidimų, daužėme kiaušinius, žiūrėjome, kieno liko stipriausias. O sudaužytus skaniai suvalgėme, juk tai Atvelykis. Šventės dalyviai skirstėsi namo, išsinešdami po Margutį, o „Naisių vasaros“ dovanėlės – DVD diskas „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“ pasieks vėliau, nes nespėjo laiku pristatyti.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 73 - 80 išjungti 237
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
Mus naršo 1 vartotojas
   Pirmas arrow Naujienos