Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Dapkūniškiuose - Rebus teatras Spausdinti El.paštas
2017 m. kovo 28, Antradienis

Kovo 24 d. dapkūniškiečiai minėjo poezijos ir teatro dienas. Ta proga bibliotekininkė pakvietė Anykščių kultūros centro režisierių Joną Buziliauską su spektakliu pagal Pauliaus Širvio eiles „Velnioniškai vienas“. Tai jo paties sukurtas spektaklis. Vaidino pats režisierius ir Eugenija Gnedova. Spektaklyje skambėjo vien Pauliaus Širvio eilės. Pasibaigus spektakliui buvo padėkota už puikų reginį, nuostabią vaidybą. Taip pat Jonas Buziliauskas buvo pasveikintas su neseniai įteiktu apdovanojimu „Aukso Paukštė“ už nominaciją „Geriausias suaugusiųjų mėgėjų teatras ir vadovas“.

Sample Image

 
Knygnešystė - Dapkūniškiuose... Spausdinti El.paštas
2017 m. kovo 17, Penktadienis

Kovo 16 – Knygnešių diena. Šią dieną jau tapo tradicija lankyti kaimo žmones. Bibliotekininkė kartu su Jadvyga Pociūniene aplankė Stasę Gilienę, Angeliją ir Balį Pociūnus, Danutę Dudėnienę, Angelę Gervinskienę. Jiems nunešė žurnalų, bendravo, dalijosi naujienomis, kvietė dalyvauti organizuojamuose renginiuose. O nuvykus pas Ireną ir Stasį Gylius, pastarieji bibliotekai padovanojo nemažai gerų knygų. Tai dukters Aldonos ir pačių surinktos knygos. Už tai Jiems didelis ačiū.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Renginys "Mes visi - tai Lietuva" Spausdinti El.paštas
2017 m. kovo 17, Penktadienis

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena Dapkūniškių bendruomenės namuose vyko kovo 10 d. Koncertą atvežė VŠĮ Balninkų universlaus daugiafunkcio centro „Kaimynystės namai“ bendruomenė. Tai literatūrinė kompozicija, skirta išeivijos poetui Kaziui Bradūnui, minint 100-ąsias gimimo metines. Skambėjo Balninkų mišraus vokalinio ansamblio dainos ir tautinių šokių kolektyvo šokiai.

Gausiai susirinkę dapkūniškiečiai renginio pradžioje sugiedojo himną.

Bendruomenės centro pirmininkė M.Ažubalienė įteikė VšĮ UDC „Kaimynystės namai“ direktorei padėką už gražų suorganizuotą koncertą, skirtą Kovo 11-ąjai.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 

 
Dapkūniškiečiai užsigavėjo... Spausdinti El.paštas
2017 m. kovo 03, Penktadienis

Užgavėnės – paskutinė mėsėdžio diena, žiemos palydų, vaisingumo žadinimo, skalsos ir gausumo skatinimo šventė. Užsigavėti dapkūniškiečiai rinkosi bendruomenės namų kiemelyje, kur visus pasitiko graži, išradinga Morė, linksma muzika. Aikštelėje šokome  ratelius, žaidėme žaidimus „Gaidžio peštynės“, „Grumtynės su maišais“ , spėliojome mįsles, Užgavėnių spėjimus.

Visi šventėje pabuvoję, gardžių blynų prisivalgę- užsigavėjome. Garsiai prisitriukšmavę ir visaip kitaip prisilinksminę, pavasarį pažadinę, kad žemė gyvenimui prisikeltų, sudeginę Morę – sotūs, sveikatos ir stiprybės įgavę, linksmai išsiskirstėme.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 9 - 16 išjungti 237
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
Mus naršo 3 vartotojai
   Pirmas arrow Naujienos