Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Paslaugos Spausdinti El.paštas
2007 m. spalio 03, Trečiadienis
  • Atvirukai ir rankdarbiai

2004 metų pavasarį Dapkūniškiuose viešėjo mūsų kraštietė Milda su savo keliais draugais. Jų tarpe buvo viena moteris, Jose, kuri Olandijoje gamina atvirukus. Ji atsivežė atvirukų gaminimo technologiją, visas reikalingas priemones ir mus mokino juos gaminti. Tai įvairi simigrafija .

 

Sample Image

 

 

Po šių mokymų, mūsų kaime susibūrė atvirukų ir kitų rankdarbių būrelis, pradedant mokiniais ir baigiant pensijinio amžiaus moterimis. Ne tik gaminame atvirukus, bet ir mezgame, neriame.2005m. dalyvavome Vilniuje - Kaziuko , Molėtuose - seniūnijų, Balninkuose – Lauryno mugėse.

Sample Image

 

  • Sūriai

Mūsų Dapkūniškių moterys gamina skanius sūrius. Tai - saldūs, su įvairiais prieskoniais sūriai. Su jais mes dalyvaujame įvairiose mugėse ir sėkmingai parduodame.

Sample Image

 

 

 

  • Šarvojimo salė
Reorganizavus Dapkūniškių pagrindinę mokyklą į pradinę ir ją iškėlus į buvusio darželio patalpas, mokyklos pastatas liko tuščias. Molėtų savivaldybė leido naudotis bendruomenės centrui. Jame vyksta įvairūs renginiai.
Šiemet kilo mintis, vienoje patalpoje įrengti šarvojimo salę. Nutarėme ieškoti rėmėjų. Ir jų atsirado. Visų pirma atsiliepė mūsų partneriai iš Olandijos. Taip pat parėmė Vilma Uselytė – Budreikienė, Daiva Babelytė – Gudavivičienė ir daug daug vietinių bendruomenės narių. Jų dėka atsirado ir stalų, ir suolų, ir indų.

Šarvojimo salė jau įrengta, pašventinta Balninkų klebono Rimanto Laniausko. Nuomos mokestis neimamas, mokama tik už sunaudotą elektrą. Žmonėms yra patogu ir gerai.

Sample Image

 
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas