Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Popietė ir tradiciniai labdaros pietūs. Spausdinti El.paštas
2015 m. gegužės 05, Antradienis

Balandžio 23-29 dienomis visose šalies bibliotekose vyksta jubiliejinė 15-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šių metų tema – „Biblioteka: informacija ir žinios – kiekvienam". Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į bibliotekų vaidmenį mažinant informacinę atskirtį ir ugdant informacinio raštingumo gebėjimus.

Balandžio 24 d. Dapkūniškių bibliotekoje vyko popietė, skirta šiai savaitei. Joje dalyvavo Molėtų rajono Alantos krašto literatės Birutė Datenytė – Šiukštienė ir Danutė Bidlauskaitė – Rakauskienė. Į renginį atvyko mūsų rėmėjai iš Olandijos p. Johannes ir Dalia su mama ir taip pat Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė. Poetė Birutė trumpai papasakojo apie save, savo išleistas 5 poezijos knygeles, skaitė eiles. Jos eilėraščius deklamavo ir komentavo Valė Narušienė ir Laimutė Skobienė. Danutės Rakauskienės sukurtas lobis yra mažesnis, tik 3 poezijos knygutės,bet dar viskas priešaky ir išleis tikrai dar ne vieną knygą. Ji skaitė eiles iš savų ir rinktinių knygelių. Prie skaitymo prisidėjo ir mūsų svečiai, skaitė Dalios Mama p. Aldona, olandiškai padeklamavo ir mūsų rėmėjas p. Johannes. Baigiantis popietei prie kavos puodelio skambėjo ne tik eilės, bet ir liaudies dainos.

Po vienos popietės dalies prasidėjo antra - tradiciniai labdaros pietūs. Jose buvo pasveikinta dalyvė gimtuvininkė Marytė Karalienė. Su praėjusiais gimtadieniais labdaros pietų "bobutės" pasveikino Vidą Gervinskienę ir Mariją Ažubalienę.

Sample Image

 

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
< Peržiūrėti   Kitas >
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas