Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Dapkūniškiuose - susibėkime po darbų... Spausdinti El.paštas
2016 m. spalio 11, Antradienis

Spalio 1 d. Dapkūniškių bendruomenės namai buvo pilni. Vyko tradicinė rudens šventė. 2016 m. – bendruomenių metai. Dapkūniškiečiai sugalvojo juos paminėti, pakviesdami ir kitas bendruomenes. Šventėje dalyvavo bendruomenės, tai kaimynai iš Anykščių rajono, Kurklių bendruomenės kapela „Virinta“ , Balninkų ir Girsteitiškio bendruomenės centrų atstovai, taip pat atvyko į šventę ir Kuolakasių bendruomenės centras .

Šventė prasidėjo tradiciniu naujagimiu ir jubiliatų pasveikinimu. Lianos ir Mariaus šeimoje gimė Gustas, o Sigitos ir Virgio – Jurgis. Dapkūniškiai pasipildė dviem vyrais. Jubiliatų buvo 12, dalyvavo 7. Tai 90 m. jubiliejų šventė Viktorija Petniūnienė, 80 m. – Marijonos Plutulevičienė ir Jasiulionienė. O 60-mečių buvo keturi: Irena Rinkevičienė, Laima Razmaratienė bei Elena ir Rimas Aleksandravičiai. Jiems buvo įteiktos dovanėlės ir gėlės, o Irenai Rinkevičienei ir Dapkūniškių bendruomenės centro padėka už ilgametį vadovavimą bendruomenės centrui ir aktyvią bendruomeninę veiklą. Naujagimius ir jubiliatus pasveikino ir Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė, įteikdama po padėką.

Koncertą pradėjo šeimininkai - Dapkūniškių mišrus vokalinis ansamblis „Milda“. Kolektyvas atnaujino savo muzikinę veiklą atėjus naujai muzikos vadovei Ritai Paurienei. Moterišką kolektyvą šįmet papildė ir naujas narys – tai Vytautas Žiogas. Toliau koncertavo Kuolakasių ir Kurklių meniniai kolektyvai.

Kiekviena bendruomenė atvykusi į šventę atsivežė obuolių pyragą. Buvo visi kviečiami ragauti pyragų ir rinkti patį skaniausią- balsuoti, mesti pupeles į šalia esančias vazas.

Didelį ačiū tariame kolektyvams ir jų vadovams prisidėjusiems, kad šventė būtų įsimintina ir smagi. Įteiktos padėkos ir dovanėlės.

Marija Ažubalienė : “Taip pat noriu pasidžiaugti, kad šiandien kartu su mumis dalyvauja mūsų geradariai bičiuliai iš Olandijos Dalia ir Johannes. Jei ne jų gera ir dosni širdis, mes šiandien neturėtume tokių gražių salių, tokios modernios virtuvės, nesueitų kiekvieną mėnesį draugėn mūsų bobutės ir daug daug kito. Todėl visi tariame ačiū Jums ir norime įteikti kaimiškų lauktuvių.”

Prie bendro stalo buvo bendraujama, dalijamasi idėjomis, tradicijomis, ilgai skambėjo muzika, daina. O pyragų rinkimai baigėsi visų bendruomenių draugyste.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
< Peržiūrėti   Kitas >
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas