Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Dapkūniškiečiai užsigavėjo...
2017 m. kovo 03, Penktadienis

Užgavėnės – paskutinė mėsėdžio diena, žiemos palydų, vaisingumo žadinimo, skalsos ir gausumo skatinimo šventė. Užsigavėti dapkūniškiečiai rinkosi bendruomenės namų kiemelyje, kur visus pasitiko graži, išradinga Morė, linksma muzika. Aikštelėje šokome  ratelius, žaidėme žaidimus „Gaidžio peštynės“, „Grumtynės su maišais“ , spėliojome mįsles, Užgavėnių spėjimus.

Visi šventėje pabuvoję, gardžių blynų prisivalgę- užsigavėjome. Garsiai prisitriukšmavę ir visaip kitaip prisilinksminę, pavasarį pažadinę, kad žemė gyvenimui prisikeltų, sudeginę Morę – sotūs, sveikatos ir stiprybės įgavę, linksmai išsiskirstėme.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Dapkūniškiuose- Sausio 13-oji.
2017 m. sausio 14, Šeštadienis

Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, dapkūniškiečiai antrąkart dalyvavo akcijoje „Neužmirštuolė“. Taip prisiminė kritusius kovoje už laisvę. Neužmirštuolės žiedas reiškia, kad kovotojai yra nepamiršti ir šiandien.

Būrelis susirinkusių su neužmirštuolės žiedu išėjo į lauką formuoti gėlių pievos ir uždegti aukuro. Taip priešais Dapkūniškių biblioteką sužydėjo neužmirštuolių pieva, simbolizuojanti atminimą ir pagarbą žmonėms, kovojusiems už laisvę. Kiekvienas dalyvis ant mėlyno žiedo užrašė, kas jam yra laisvė? Šiuos laisvės žodžius galės paskaityti visi atėję į biblioteką.

Bibliotekininkė renginio metu dar suorganizavo protų mūšį ir metų knygos rinkimų 2016 pristatymą. Irena Rinkevičienė trumpai papasakojo apie kiekvieną knygą, kas joje rašoma. Jai labiausiai patiko Violetos Palčinskaitės „Atminties babilonai“. Protų mūšyje dalyvavo dvi komandos. Pirmame ture „Miestai“ prasčiau sekėsi, bet antrame „Kas ir kodėl?“ abi komandos pasiekė puikių rezultatų. Šaunuoliai.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
 
Advento popietė "Gerumu uždekime žvakutę"
2016 m. gruodžio 29, Ketvirtadienis

Prieš pat Kūčias, gruodžio 23 d., Dapkūniškiuose vyko advento popietė, kuri prasidėjo Šv. Mišiomis. Jas aukojo Balninkų parapijos klebonas Virginijus Pabrinkis. Šv. Mišiose giedojo Videniškių Švento Lauryno bažnyčios choro grupė, vadovaujama Ritos Paurienės. Po Mišių videniškiečiai mums visiems susirinkusiems dar padovanojo gražių, skambių giesmių. Po to visi susirinkome valgyti Kūčių. Stalą palaimino klebonas. Visi drauge laužėme plotkelę, valgėme kūčiukus, silkes, žuvį, gėrėme kisielių, kompotą. Visiem buvo ramu ir gera.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 13 - 18 išjungti 243
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas