Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Dapkūniškių bibliotekoje - vasara su knyga.
2016 m. birželio 02, Ketvirtadienis

Gražią, šiltą, margaspalvę birželio 1-ąją, Dapkūniškių bibliotekos vaikučiai ir mamytės atidarė vasarą su knyga. Tai visą šalį apimantis projektas skirtas Bibliotekų metams. Tą dieną yra švenčiama ir Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vaikai spalvotomis kreidelėmis ant takelio piešė savo svajonių piešinius.

Pavėsyje ant pievelės, gražiai susėdę, vaikučiai ir mamytės garsiai skaitė knygeles. Pirmoji pradėjo pirmokė Simona Bareikytė, ji skaitė Prano Mašioto knygelę „Kiškis drąsuolis“, antra buvo Jovita Jasiulionytė ir skaitymus baigė pats mažiausias 4 – ių metukų Karolis Žiogas, padedamas mamytės Anastazijos. Mūsų šaunuolė Simona mums visiems pašoko, padainavo, eilėraštukų padeklamavo. Nors ne daug susirinko vaikučių, bet kieme aidėjo vaikų juokas. Ir viliamės, kad kitą kart, kai rinksimės į sekantį suėjimą, nes nuo birželio 1 d. bibliotekoje prasidėjo akcija „Keliaujanti knyga“, susirinks daugiau vaikučių, nes kaimas pasipildys anūkais iš miestų. Keliaujanti knyga Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis“ jau pradėjo keliauti, ji dabar pas pirmokę Simoną Bareikytę. Po dviejų savaičių rinksimės, skaitysime, kalbėsime, žaisime ir ta knygutė keliaus pas kitą vaiką.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Europos diena - Dapkūniškiuose
2016 m. gegužės 11, Trečiadienis

Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Šių metų Europos dienos projektas daugiau skirtas ekologijai, aplinkos tvarkymui, bendravimui su bendruomene. Tai progai buvo organizuojama šeimų popietė „Sukurkime gėlių kampelį“. Gegužės 7 dieną prie bibliotekos rinkosi ir maži ir dideli. Nutarėme perdaryti jau esamą darželį, atvežėme žemių, iš Molėtų viešosios bibliotekos gavome gėlių daigų, taip pat gėlėmis parūpino ir Balninkų seniūnė, ir vietinės moterys. Pasodinus gėles, bibliotekininkė pakvietė lauke paragauti pačios spausto sūrio, vaikučius apdovanojo balionais ir knygelėmis, o suaugę gavo brošiūrų apie Europos sąjungą. Dapkūniškių bendruomenės  sukurtas jaukus ir gražus  gėlių darželis visą vasarą visus  malonins akis.

Gegužės  9 d. Dapkūniškių bibliotekoje vyko žinių apie ES patikrinimas – Europos egzaminas. Egzaminą laikė 10 dapkūniškiečių, geriausiai sekėsi Irenai ir Petrui Rinkevičiams, ir Martynui Ažubaliui. Jie teisingai atsakė į 9 klausimus. Sveikiname juos.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Motinos diena - Dapkūniškiuose.
2016 m. gegužės 05, Ketvirtadienis

Pirmą gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena Dapkūniškių bibliotekoje paminėta kiek anksčiau, balandžio 30 d. Tą dieną baigėsi ir Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.

Į renginį atvyko Molėtų kultūros centro Mindūnų mišrus vokalinis ansamblis, vadovaujamas Irenos Rimydienės. Visas susirinkusias mamas su artėjančia gražia švente pasveikino bibliotekininkė Marija, gražiomis eilėmis –bendruomenės narė Valė. Mindūnų ansamblis skyrė daug gražių žodžių, skambių dainų, ne vienos Mamos akyse sužibo gal džiaugsmo, gal skausmo, gal vilties, o gal prisiminimo ašarėlė. Labai šiltas, nuoširdus ir jaudinantis pasibuvimas kartu pralėkė, kaip viena trumpa akimirka, kuri ilgai išliks ne vienos Mamos atmintyje.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 19 - 24 išjungti 242
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
Mus naršo 4 vartotojai
   Pirmas