Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Bibliomūšis - Dapkūniškių bibliotekoje.
2016 m. sausio 21, Ketvirtadienis

Sausio 20 d. Dapkūniškių bibliotekoje startavo  protmūšių lyga – „Bibliomūšis 2016“. Šį trečiadienį vyko pirmasis žaidimas. Susirinko dirbantieji, senjorai ir jaunimas. Norinčiųjų išbandyti savo jėgas buvo 9. Reikėjo gerai pasukti galveles, kad atsidurtume 7 vietoje tarp 22. Labai visiems patiko dalyvauti  protmūšyje ir laukiame kito trečiadienio. Taip žaisime viso penkis trečiadienius.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 

 
 
Sausio 13 – oji paminėta Dapkūniškiuose
2016 m. sausio 14, Ketvirtadienis

Trečiadienį prie bibliotekos pražydo neužmirštuolių pieva, taip dapkūniškiečiai simboliškai paminėjo tuos, kurie kovojo už Lietuvos laisvę. Bibliotekininkė kartu su savanorėmis Vida ir Vale paruošė neužmirštuolių žiedų ir susirinkusieji jas susmaigstė į sniegą. Taip pat visi drauge prisiminėme sausio 13 –os dienos įvykius, pasidalinome prisiminimais, dalyvavome viktorinoje „Ką žinai apie 1991 m. sausio įvykius?“.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Kalėdų šventė
2015 m. gruodžio 28, Pirmadienis

Gruodžio 27d. vyko Kalėdų renginys, jame dalyvavo kraštietė literatė Stasė Kairytė – Čirbienė ir Ukmergės r. Vidiškių kultūros centro kapela „Volungė“, vadovė Stasė Navickienė. Šventės pradžioje buvo įteiktos kalėdinės dovanėlės visiems vaikams, ypač gražiai padeklamavo eilėraštuką Simona Bareikytė. Toliau koncertavo vidiškiečiai. Gražiai skambėjo dar mūsų krašte negirdėtos dainos, eilės, viena pasakorė šmaikščiai pasakojo savas sukurtas istorijas. Žiūrovų buvo pilna salė ir visiems labai patiko surengta šventė.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 31 - 36 išjungti 243
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas