Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Dapkūniškiečiai - Molėtų rudens mugėje.
2015 m. rugsėjo 30, Trečiadienis

Rugsėjo 26 d. Molėtuose vyko tradicinė rudens gėrybių ir amatų šventė, kuri šiemet buvo pavadinta "Un tėvulia dvara..." Balninkų seniūnija pratęsė "Bolninkų žirnienė garava..." Jos kiemelyje galima buvo paragauti žirnienės su spirgučiais, naminių sūrių, pyragų ir t.t. Šioje mugėje dalyavavo ir dapkūniškietės moterys, kurios prekiavo įvairiais sūriais, sviestu, šlepetėmis.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Olandai - Dapkūniškiuose
2015 m. rugsėjo 16, Trečiadienis

Rugsėjo 16 d. Dapkūniškiuose lankėsi draugai iš Olandijos. Tai jau visiems žinomi Bert, Marianne ir pirmą kartą atvykusi į Lietuvą Petra. Juos visus atlydėjo ir pabuvo vertėja Daiva Žiogienė, ilgus metus gyvenanti mūsų kaime. Bert ir Marianne labai norėjo pasižiūrėti atnaujintų patalpų, tuo pačiu naujai atvykusiai kolegei parodė Dapkūniškių kaimą, bendruomenės namus.

Sample Image

 

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Dapkūniškiuose – Stasės Kairytės – Čirbienės naujos knygelės sutiktuvės.
2015 m. rugpjūčio 26, Trečiadienis

Rugpjūčio 24 d., šiltą ir saulėtą popietę, Dapkūniškių bibliotekoje skambėjo žodžiai ir dainos, skirtos gimtajam kaimui ir jo žmonėms. Šventupėje, Ukmergės r. gyvenanti Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė, Stasė Kairytė – Čirbienė pristatė šeštąją savo knygelę „Tekina parbėgčiau“.

Literatės žodžiai virto mielu kalbėjimu, kartais nuklysdami į lankas, vyšnių sodą ar liūdesio kalnelį. Poezijos rinkinyje dažnai minimas „Tetukas“, gimtojo Dapkūniškių kaimo peizažai ir jame gyvenantys žmonės.

Žodžio skambesį dar labiau pagyvino dainuojamosios poezijos atlikėjos Aldutės Lučinskaitės atliekamos melodijos. Ji ne tik parašė muziką daugeliui Stasės eilėraščių, bet iliustravo autorės knygelę, nupiešė paveikslą su gimtuoju tėviškės namu ir Tėvo veidu.

Stasę Čirbienę sveikino ir toliau skatino rašyti Dapkūniškių bendruomenės atstovai, jaunystės draugai, pažįstami.

Renginio metu veikė Stasės Čirbienės rankdarbių parodėlė. Savo rankomis ji suspėja nunerti šimtus servetėlių, numegzti drabužius savo šeimai ir draugams. Juk ji užaugino penkis vaikus, sulaukė būrelio anūkų.

Greitai prabėgo laikas, prisiminimuose liko gražūs žodžiai ir skambi melodija.

Prieš knygelės pristatymą vyko tradiciniai dapkūniškiečių labdaros pietūs. Jose dalyvavo remianti šią akciją p. Dalia Rakutis su mama. Jos dalyvavo ir antroje renginio dalyje ir liko labai sužavėtos.

 

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 43 - 48 išjungti 242
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
Mus naršo 4 vartotojai
   Pirmas