Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Dapkūniškiuose - naujos įkurtuvės
2015 m. liepos 03, Penktadienis

Šiemet bendruomenės namuose vėl vyko remontas.  Birželio mėnesį  buvo vykdomas didžiosios salės kapitalinis remontas. Apšiltintos sienos ir lubos, išdažyta, perdaryta visa elektros instaliacija. Už visa tai labai dėkojame mūsų naujai atrastiems rėmėjams, Daliai Rakutis ir Johannes van Rooij. Jie mielai sutiko paremti mūsų idėją – atnaujinti likusią salę. Remontą padėjo suorganizuoti Anykščių Bikuva. Darbus  vykdė statybininkai –anykštėnai. Darbas atliktas labai greitai ir gražiai. Tuo įsitikino ir p. Dalia ir Johannes, atvykę pas mus pažiūrėti, kaip atrodo naujai suremontuotos patalpos. Ir jie liko patenkinti atliktu remontu.

Džiaugiamės ir mes, visi dapkūniškiečiai, dar vienomis įkurtuvėmis. Bus miela ir smagu rinktis į naujas patalpas įvairiomis progomis.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Bibliotekininkė - sąskrydyje.
2015 m. birželio 15, Pirmadienis

Birželio 13-14 d. bibliotekininkė dalyvavo Šiaurės Rytų Lietuvos regiono bibliotekininkų VII kultūros ir sporto sąskrydyje, kuris vuko Zarasų miesto Didžiojoje saloje.

Dalyvavo 8 komandos. Suvedus komandų linksmųjų sportinių varžytuvių rezultatus,pirmoji vieta ir pereinamoji sąskrydžio vėliava perduota Panevėžio rajono viešosios bibliotekos komandai.

Akimirkos iš sąskrydžio.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Dapkūniškiuose - žolininkas Marius.
2015 m. gegužės 17, Sekmadienis

Gegužės 8 d. Dapkūniškių bibliotekoje vyko popietė „Europos pilietis – sveikas žmogus“, skirta Europos dienai. Utenos sveikatos biuras mūsų prašymu suorganizavo susitikimą su žolininku Mariumi. Kaip jis pats prisistato, „esu Marius Lasinskas, vaistininkas – žolininkas, „Žolinčių akademijos“ lektorius. Auginu, renku vaistažoles, gaminu jų mišinius, konsultuoju, skaitau paskaitas, vedu praktinius užsiėmimus. Tai, ką išmokstu, dalinuosi su Jumis. Vaistažolės, kaip ir sveika mityba bei kita – tai tik pagalba žmogui, kuris supranta, kad pirmiausiai atsakomybę už savo sveikatos būklę turi prisiimti pats.“

 Žolininkas  papasakojo apie vaistažolių įvairovę, jų naudą, ypač plačiai išdėstė apie visiems gerai žinomą kiaulpienę, kuri yra pripažinta geriausia vaistažole. Ji yra naudojama visa, pradedant anksti pavasarį lapeliais, dabar – žiedai, o rudenį yra iškasamos šaknys ir sudžiovinamos. Iš jų yra gaminama ir kava, prieš tai paskrudinus ir sumalus. Kadangi popietės tema - sveikas žmogus, tai sugalvojome ir pagaminti sveiko kaimiško maisto: mišrainių, įvairių sumuštinukų, sūrių. Žolininkas užplikė savų vaistažolių arbatos, beje reikėjo atspėti iš kokių žolelių pagaminta arbata. Greitai prabėgo dvi valandos, daug ką sužinojome apie gamtą, vaistažoles, sveiką mitybą, žolininkas Marius atsakė į mūsų užduotus klausimus. Dar jis trumpai papasakojo apie mineralus, akmenis, tai nauja žolininko sritis.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 49 - 54 išjungti 243
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas