Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Knygnešiai pas skaitytojus
2015 m. kovo 17, Antradienis

Kovo 16 –oji  Lietuvoje minima knygnešio diena. Šią dieną pagerbiami knygnešiai lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Ta proga Dapkūniškių bibliotekininkė su dviem knygnešiais, Jadvyga Pociūniene ir Vida Gervinskiene, surengė knygos kelionę pas kaimo gyventojus. Aplankė 12 žmonių, padovanojo knygų, žurnalų, pabendravo, pakvietė apsilankyti bibliotekoje.  Žmonės liko labai patenkinti, kad juos aplankėme.  Po šios kelionės kilo tokia mintis, kad vieną kartą į mėnesį  galima lankyti kaimo skaitytojus, jiems nunešti žurnalų, knygų, tiesiog pabendrauti, išklausyti.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 

 
Labdaros pietūs ir susitikimas su kandidatais į Molėtų tarybą
2015 m. vasario 25, Trečiadienis

Lapkričio 24 d. jau 8 kartą buvo organizuojami labdaros pietūs. Juose dalyvavo 12 mūsų taip vadinamų "bobučių". Skaniai pavalgiusios, pabendravusios, liko laukti, kai 13 val. turėjo atvykti mūsų kandidatai į rajono tarybą. Atvažiavo rajono tarybos administratorius Vaclovas Seniūnas, Molėtų poliklinikos direktorė Eglė Bareikienė ir Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė. Susirinko nemažai dapkūniškiečių, todėl buvo užduota įvairių klausimų, į kuriuos mūsų svečiai stengėsi atsakyti.Buvo paliestos kelių būklės,  šernų knisimo, medicinos ir kitos problemos.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Užgavėnės Dapkūniškiuose
2015 m. vasario 18, Trečiadienis

Vasario 17 d. popietę būrelis dapkūniškiečių rinkosi varyti žiemos. Sudeginus Morę, visi suėjo ragauti gardžių blynų su aguonom, bananais, mėsa. Taip pat valgėme Irenos Rinkevičienės iškeptą kūgelį, o kaip užgevėnės be lašinių ir šaltienos.

Vasario 15 d. mūsų viena moterų ansamblio "Milda" narė Angelė Milinskienė  šventė garbingą jubiliejų. Ta proga mes ją pasveikinome, sugiedojome ilgiausių metų.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 55 - 60 išjungti 242
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
Mus naršo 4 vartotojai
   Pirmas