Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Advento popietė
2014 m. gruodžio 27, Šeštadienis

Metams baigiantis, Dapkūniškių bendruomenės centras sukvietė visus į advento popietę „Gerumu sušildyk“. Taip pat joje dalyvavo ir tie vieniši gyventojai, kurie valgo labdaros pietus. Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo Balninkų parapijos klebonas Virgilijus Pabrinkis. Šventėje dalyvavo kraštietė poetė Stasė Kairytė - Čirbienė ir Ukmergės rajono Vidiškių kultūros centro etnografinis ansamblis „Ulyčia“, vadovė Stasytė Navickienė.Šio kolektyvo dalyviai suteikė galimybę dapkūniškiečiams paklausyti adventinių dainų, romansų, išgirsti šmaikščių pasakojimų bei prisiminti adventinių būrimų ir ateities spėjimo būdų.

Po gražaus vidiškiečių pasirodymo, visi susirinko prie adventinių patiekalų stalo. Klebonui palaiminus suneštinį vaišių stalą, visi sukalbėjo maldelę ir pasidalino plotkelės gabalėliu. Toliau vaišinosi įvairiais adventiniais patiekalais. Buvo  tradicinių silkių, žuvies, mišrainių, kučiūkų, kisieliaus ir daug daug kito maisto. Šventėje taip pat dalyvavo Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė, ji linkėjo visiems susirinkusiems gražių Šv. Kalėdų, geros sveikatos, ramybės. Greitai prabėgo popietė. Pasivaišinę, pabendravę visi skirstėsi namo, nusiteikę ramybei, geriems darbams.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 
Šiaurietiškas ėjimas
2014 m. gruodžio 04, Ketvirtadienis

Dapkūniškių moterys susidomėjo šiaurietišku ėjimu. Dar vasarą Utenos sveikatos centro atstovai pravedė šiaurietiško ėjimo mokymus, todėl įsigijus vaikščiojimo lazdas, nutarė išmėginti įgytas žinias. Už nupirktas lazdas esame dėkingi mūsų rėmėjams p. Daliai ir Johannes. Gruodžio 4 d. susirinko keletą entuziastų, prisiminė vaikščiojimo techniką, atliko apšilimo pratimus ir pradėjo eiti. Kai pirmam kartui, tai neblogai visoms sekėsi. Dabar nutarė visos, kad rinksis du kartus savaitėje, antradienį ir ketvirtadienį, 13 val. Laukiame ir daugiau norinčių prisidėti prie mūsų.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Molėtų meras - labdaros pietuose
2014 m. lapkričio 25, Antradienis

Lapkričio 24 d. jau šeštą kartą buvo organizuojami labdaros pietūs. Tradiciškai rinkosi 12 senyvo amžiaus, vienišų kaimo gyventojų. Tai didelė  ir nuoširdi parama mūsų rėmėjų Dalios Rakutis ir Johannes van Rooij. Visi esame labai dėkingi.

Šįkart taip sutapo, kad tą pačią dieną Molėtų meras Stasys Žvinys lankė Balninkų seniūnijos kaimus ir jis sugalvojo dalyvauti mūsų labdaringose pietuose. Kartu su juo atvyko ir Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė. Visi susėdę prie   stalo pradėjo bendrauti. Iš pradžių  meras trumpai  papasakojo apie rajono, seniūnijos pasiektus rodiklius, vėliau kartu pietaujant buvo įdomiai diskutuojama, atsakyta į pateiktus klausimus. Merui ir seniūnei išskubėjus į Balninkus,  likusios moterys dar ilgai bendravo, aptarinėjo naujienas ir laukė atvažiuojančio Balninkų klebono Virginijaus Pabrinkio, nes 14 val. Dapkūniškių koplyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios. Po jų visi išsiskirstė iki kito karto, gruodžio 21 d. Bus organizuojama Advento popietė.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 

 

 
<< Pradėti < Peržiūra 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 61 - 66 išjungti 243
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
   Pirmas