Meniu
Pirmas
Naujienos
Kontaktai
Nuorodos
Partneriai
Biblioteka
Paslaugos
Mokykla
Bendruomenė
Paieška
Registruotis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Užsiregistruokite!


Šiaurietiškas ėjimas
2014 m. gruodžio 04, Ketvirtadienis

Dapkūniškių moterys susidomėjo šiaurietišku ėjimu. Dar vasarą Utenos sveikatos centro atstovai pravedė šiaurietiško ėjimo mokymus, todėl įsigijus vaikščiojimo lazdas, nutarė išmėginti įgytas žinias. Už nupirktas lazdas esame dėkingi mūsų rėmėjams p. Daliai ir Johannes. Gruodžio 4 d. susirinko keletą entuziastų, prisiminė vaikščiojimo techniką, atliko apšilimo pratimus ir pradėjo eiti. Kai pirmam kartui, tai neblogai visoms sekėsi. Dabar nutarė visos, kad rinksis du kartus savaitėje, antradienį ir ketvirtadienį, 13 val. Laukiame ir daugiau norinčių prisidėti prie mūsų.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
Molėtų meras - labdaros pietuose
2014 m. lapkričio 25, Antradienis

Lapkričio 24 d. jau šeštą kartą buvo organizuojami labdaros pietūs. Tradiciškai rinkosi 12 senyvo amžiaus, vienišų kaimo gyventojų. Tai didelė  ir nuoširdi parama mūsų rėmėjų Dalios Rakutis ir Johannes van Rooij. Visi esame labai dėkingi.

Šįkart taip sutapo, kad tą pačią dieną Molėtų meras Stasys Žvinys lankė Balninkų seniūnijos kaimus ir jis sugalvojo dalyvauti mūsų labdaringose pietuose. Kartu su juo atvyko ir Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė. Visi susėdę prie   stalo pradėjo bendrauti. Iš pradžių  meras trumpai  papasakojo apie rajono, seniūnijos pasiektus rodiklius, vėliau kartu pietaujant buvo įdomiai diskutuojama, atsakyta į pateiktus klausimus. Merui ir seniūnei išskubėjus į Balninkus,  likusios moterys dar ilgai bendravo, aptarinėjo naujienas ir laukė atvažiuojančio Balninkų klebono Virginijaus Pabrinkio, nes 14 val. Dapkūniškių koplyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios. Po jų visi išsiskirstė iki kito karto, gruodžio 21 d. Bus organizuojama Advento popietė.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

 

 

 
Tradicinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė
2014 m. lapkričio 11, Antradienis

Lapkričio 10 d. Dapkūniškių bibliotekoje vyko šviesos ir knygos šventė.  Šių metų tema – „Troliai Šiaurėje“.  

„Kai mini trolį, jis stovi prieangyje“. Taip sako 1688 metų švedų patarlė. Šiaurės šalyse aptinkama nepaprastai daug įvairiausių rūšių trolių. Jie tave užburia ir suvilioja, vagia vaikus ir prikiūtinę tave pačiumpa.

 Jaukioje židinio ir žvakelių šviesoje , skambant melodijai, Valė Narušienė skaitė ištrauką iš Tovės Janson knygos „Tėtis ir jūra“.  Bibliotekininkė papasakojo apie trolius, supažindino su Šiaurės šalimis. Visos susirinkusios moterys dalyvavo viktorinoje „Ką žinai apie Šiaurės šalis?“ Popietę baigėme ragaudami Šiaurės šalių patiekalų: švediškų cukrinių sausainių, suomiško, daniško obuolių pyragų, jūros gėrybių. Taip pat vaišinomės  gliogu( karštu vynu su razinomis ir riešutais), tai -Šiaurės tradicija .

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 
<< Pradėti < Peržiūra 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 61 - 66 išjungti 242
Klausimas
Kaip dažnai aplankote dapkuniskiai.lt?
 
Naršo
Mus naršo 5 vartotojai ir 1 narys
   Pirmas